2024. április 24, szerda - György

Hírek

Kiválóan szerepelt a Dombóvári Karatesuli csapata Szabadkán
2022. Április 20. 09:25, szerda | Helyi

A Dombóvári Karatesuli Egyesület versenyzői is részt vettek április első hétvégéjén Szabadkán a SKDUN Shotokan Karate Európa Bajnokság és Utánpótlás Európa Kupán.

Hajdúnánáson meghívásos versenyen vett részt a Dombóvári Karatesuli csapata
2022. Február 23. 15:24, szerda | Helyi

XII. Hódos Imre Kupa (2022.02.19)

Hazai versennyel ünnepelt a Dombóvári Karatesuli Egyesület
2021. December 08. 09:11, szerda | Helyi

Az idei évben a Dombóvári Karatesuli Egyesület fennállásának negyvenhatodik jubileumát ünnepelte azzal a meghívásos ippon shobu versennyel, amit 2021. december 4-én tartottak városunkban.

Minden dombóvári versenyző felállhatott a dobogó valamelyik fokára
2021. November 17. 15:57, szerda | Helyi

Az SKDUN szervezet 2021. évi legrangosabb eseményét november 13-14. között tartották Zrenjanin (Nagybecskerek) városában, ahol a dombóvári Karate Suli Egyesület 10 fővel vett részt a versenyen.

Dombóvári sikerek a VI. Keszthely Kupa Ippon Shobu Karateversenyen
2021. November 10. 19:31, szerda | Helyi

Keszthely városában szerepelt a Dombóvári Karatesuli 10 fős csapata.

Karate Magyar Bajnokság Sárvár - kilenc fős csapattal indult a Dombóvári Karatesuli
2021. Október 30. 23:45, szombat | Helyi

A Magyar Karate Szakszövetség Ippon Shobu Magyar Bajnokságán szerepeltek Sárváron a dombóvári karatékák.

Minden dombóvári karatésnak sikerült az éremszerzés Szerencsen
2021. Szeptember 29. 10:42, szerda | Helyi

VII. Szerencs Kupa (2021.09.25) A Dombóvári Karatesuli 8 főből álló csapata meghívásos versenyen szerepelt Szerencsen, ahol 14 magyar és egy romániai egyesületből érkeztek sportolók a megmérettetésre.

6 arany-, 6 ezüst- és 7 bronzérmet szereztek a Dombóvári Karatesuli versenyzői Szlovéniában
2021. Augusztus 03. 18:31, kedd | Helyi

SKDUN Shotokan Karate Európa Bajnokság és Utánpótlás Kupa verseny volt a hétvégén Novo Mesto településen, Szlovéniában.

Minden dombóvári fiatalnak sikerült az éremszerzés
2021. Június 30. 08:30, szerda | Helyi

A Dombóvári Karatesuli 14 főből álló csapata meghívásos versenyen szerepelt Hevesen, ahol 16 egyesületből érkeztek sportolók a megmérettetésre.

2 arany-, 4 ezüst- és 1 bronzérmet szerzett a Dombóvári Karate Suli
2021. Június 15. 15:25, kedd | Helyi

Nyílt Karate Bajnokságon vett részt a Dombóvári Karate Suli a Magyarországi Shitokai Szervezethez tartozó Szkitia Harcművészeti Egyesület meghívása kapcsán Miskolcon.

Tíz éremmel tértek haza a karatesulisok
2021. Február 23. 08:15, kedd | Helyi

Három arany-, négy ezüst- és három bronzérmet szereztek a Dombóvári Karatesuli versenyzői Hajdúnánáson.

A Dombóvári Karatesuli lett a legeredményesebb csapat a keszthelyi versenyen
2020. Október 29. 16:00, csütörtök | Helyi

Az összességében megszerzett 10 arany-, 7 ezüst- és 4 bronzéremmel a Dombóvári Karatesuli nyerte az egyesületek közötti eredményességi versenyt.