Hírek
2015. Július 15. 14:23, szerda |
Helyi sport
Forrás: Braun Balázs
Viessmann futballtorna Németországban
2015. július 11-én 15. alkalommal rendezték meg az allendorfi Viessmann futballtornát Németországban.
A 16 csapatos tornán német, osztrák, lengyel és török ellenfelek vettek részt, ahol a Viessmann Technika Dombóvár Kft. csapata az előkelő 2. helyezést érte el.
A képen balról jobbra felső sor: Molnár János, Horváth István, Bergovecz Gábor, Bőhm Tamás, Juhász Viktor, Somogyvári Rudolf; alsó sor: Pintér Gergő, Nagy Viktor, Kungel Attila, Braun Balázs.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld
Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére
2026. Június 24. 10:16, szerda | Helyi
Cseh Tamás-est Csikóstőttősön – Ingyenes kulturális élmény július 18-án
A magyar könnyűzene egyik legmeghatározóbb alakja, Cseh Tamás dalai elevenednek meg különleges előadás keretében Csikóstőttősön. A program ingyenes, regisztrálni az onk@tolna.net címen és a 74/462-573 telefonszámon lehet.

