Hírek
2023. Augusztus 28. 16:34, hétfő |
Belföld
Forrás: MÁV
Újra kisiklott a vonat a Bakonyban, ugyanott, ahol pár napja
Hétfő délután a Veszprémből 15:35-kor Győrbe elindult személyvonat (39513) mozdonya Veszprém és Eplény között, a 82-es főút közelében kisiklott. A balesetben személyi sérülés nem történt.
A műszaki mentés befejezésig az érintett szakaszon szünetel a vonatközlekedés, a műszaki mentés végéig pótlóbuszok közlekednek, a Győr-Veszprém vonalon hosszabb eljutási időre kell számítani.
A balesetben érintett vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják le a vonatról. A vonat alacsony sebességgel haladt, a mozdony egy tengellyel siklott ki - írja a MÁVINFORM.
Augusztus 23-án kísértetiesen hasonló eset történt, úgy tudjuk, pontosan ugyanezen a helyszínen történt baleset. Információink szerint a vonat ezen a szakaszon rendkívül lassan halad a sínek állapota miatt.
Fotó: Archív - Rendőrség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet
Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok
Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség
A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.
2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld
Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is
A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni

