Hírek
2016. Augusztus 17. 08:16, szerda |
Helyi
Forrás: Set Go Kötélugró Klub
Poth Petra a Világbajnokságon
A válogatott képviseletében Poth Petra a 15+ korosztályban vett részt a versenyen a dombóvári Set Go Kötélugró Klub tagjaként.
2016. július 24-augusztus 02. között rendezték meg Svédországban, Malmöben a Kötélugró Világbajnokságot.
A nemzetközi versenyen huszonöt ország több száz versenyzője vett részt. A magyar színeket az ország több egyesületéből, köztük Dombóvárról, Maklárról, Tatáról, Szentendréről, Nagykanizsáról képviselték a fiatal tehetségek.
A válogatott képviseletében Poth Petra a 15+ korosztályban vett részt a versenyen a dombóvári Set Go Kötélugró Klub tagjaként. Az indulás jogáért három országos versenyen kellett nagyon jól teljesíteni, mert versenyszámonként csak a négy legjobb sportoló jutott ki a nagy megmérettetésre.
Felkészülése során felkérést kapott a Maklári Bosch Kötélugró Klubtól a csapatban való versenyzésre is.
Eredményei: 30’ másodperces egyéni gyorsasági VB 11 hely ,csapat gyorsasági VB 3.hely.
Felkészítői: Bauer Ákos és Bauer Attiláné.
Az utazáshoz a MOL Tehetségtámogató program nyújtott segítséget az Új Európa Alapítványon keresztül.
További támogatók: SHS KFT, Mágocs Jövőjéért Közalapítvány
Gratulálunk!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 11:20, péntek | Helyi
Mit ér az ember? - interaktív előadás lesz a Dombóvári Művelődési Házban
Mikortól ember az ember? Miben rejlik az emberi élet értéke? Van-e olyan, hogy egyik ember élete értékesebb egy másikénál? - Többek közt ezekre a kérdésekre keresik a választ a Dombóvári Művelődési Házban.
2026. Április 15. 00:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi
Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron
Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik:

