Hírek
2013. December 18. 10:00, szerda |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr Főkapitányság, fotó: 5mp.eu
Nem tudta elkerülni a balesetet a járművezető
Az úttesten akart átkelni egy 63 éves nő Kaposszekcsőn, de egy autó
elgázolta.
Figyelmetlenül lépett az úttestre egy kaposszekcsői nő 2013. december 17-én 17 óra 30 perc körüli időben a Kaposszekcsőn. Egy közeledő jármű már nem tudott megállni. A személygépkocsi vezetője a járművét balra kormányozta, de a jobb oldali visszapillantó elérte a gyalogos karját.
Az asszony a baleset következtében 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett. A gépkocsiban kisebb kár keletkezett.
Az ügyben a Dombóvári Rendőrkapitányság indított szabálysértési eljárást.
A fotó illusztráció.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 19:00, csütörtök | Helyi
A kiváló ifjú sportolókat díjazták Dombóváron
A Sportgála rendezvény keretében ünnepélyesen átadták a Dombóvár Élsportolója elismeréseket.
2025. December 18. 15:10, csütörtök | Helyi
Gelencsérné Dr. Bakó Márta Apáczai Csere János-díjat vehetett át
A felsőoktatás és a pedagógiatudomány területén végzett kiemelkedő szakmai munkája elismeréseként állami kitüntetésben részesült Dombóvárról Gelencsérné Dr. Bakó Márta
2025. December 18. 11:00, csütörtök | Helyi
Fekete István nyomán Baranyában
A Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság népszerű DDNP Klub előadás sorozatában ismertette december elején egyesületünk elnökségi tagja, Nagy Gábor az író Baranyához kötődő életrajzi vonatkozásait:
2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi
Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.

