Hírek
2019. Március 22. 13:35, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: pixabay
Magyarországon fogták el az Iszlám Állam egyik magas rangú terroristáját
Az Iszlám Állam egyik magas rangú vezetőjét fogtak el a Fővárosi Nyomozó Ügyészség a Terrorelhárítási Központtal együttműködve pénteken Magyarországon - közölte az M1 Híradója.
Információk szerint a férfi 30 év körüli, szír állampolgár. A ISIS terrorszervezet katonai veresége után érkezett Magyarországra. Személyazonosságának ellenőrzésekor derítette ki a TEK, hogy a férfi a terrorszervezet emírjeként öngyilkos merényleteket szervezett és kivégzéseket irányított.
A dzsihadista terroristát pénteken délelőtt a nyírbátori menekültügyi központban kapták el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 13:00, kedd | Belföld
Stratégiai jelentőségű nemzetközi megállapodásokat kötött a 4iG
4iG hosszú távra szóló, stratégiai jelentőségű nemzetközi együttműködéseket és keretmegállapodásokat kötött hétfőn Budapesten.
2026. Március 03. 11:00, kedd | Belföld
Barátság kőolajvezeték - Az ukrán elnök reagált az Orbán Viktor által bemutatott műholdfelvételekre
Zelenszkij azt mondta, hogy a csővezeték a föld alatt van, hogyan látná Orbán műholdról, hogy sérült-e?
2026. Március 03. 07:17, kedd | Belföld
Orbán Viktor: mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani
Mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani: a bevándorlást igenis meg lehet állítani, a gyerekeket és a családjainkat meg lehet védeni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Sopronban.
2026. Március 02. 16:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön
Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön, de több arab országban nem javasolják az elindulást a határátkelők felé

