Hírek
2020. December 01. 08:20, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Ketten sérültek Tolna megye útjain a hétvégén
Egy 65 éves kaposszekcsői férfi elektromos mopedjával közlekedett a településen amikor a mögötte azonos irányba közlekedő személygépkocsi a kerekesszék hátuljának ütközött.
Könnyebben sérült az a 65 éves kaposszekcsői férfi, aki elektromos mopedjával közlekedett a településen 2020. november 27-én a reggeli órákban, amikor a mögötte azonos irányba közlekedő személygépkocsi vezetője későn észlelte és a kerekesszék hátuljának ütközött.
Egy 22 éves kurdi férfi közlekedett személyautójával 2020. november 29-én az esti órában a 6532-es számú úton, amikor az útról lesodródott, és kerítésnek ütközött. A baleset következtében a férfi könnyebben sérült.
A megye útjain további 11 anyagi káros baleset történt.
A balesetek elkerüléséért a legtöbbet mi magunk tehetünk azzal, hogy a szabályokat betartva, egymásra odafigyelve veszünk részt a közlekedésben.
… hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 10:16, szerda | Helyi
Cseh Tamás-est Csikóstőttősön – Ingyenes kulturális élmény július 18-án
A magyar könnyűzene egyik legmeghatározóbb alakja, Cseh Tamás dalai elevenednek meg különleges előadás keretében Csikóstőttősön. A program ingyenes, regisztrálni az onk@tolna.net címen és a 74/462-573 telefonszámon lehet.
2026. Június 22. 11:19, hétfő | Helyi
Három baleset is történt Dombóvár környékén az elmúlt hétvégén
Egy esetben könnyű sérülés, a többiben anyagi kár lett az ütközés vége.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi
,, Mindenkinek van egy saját óceánja, amin egyszer át kell kelnie”
Az ember, aki átszelte a végtelent – a kaposvári MCC-ben tartott előadást Rakonczay Gábor „Ha nem életveszélyes, értelme sincs” – így látja a világot egy extrémsportoló.
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől

