Hírek
2012. Február 11. 15:00, szombat |
Helyi
Forrás: Enjoy Rádió
Új helyen a Kormányhivatal több helyi kirendeltsége
Új helyre költözött a Tolna Megyei Kormányhivatal több szakigazgatási szervének helyi kirendeltsége Dombóváron, Tamásiban, Bonyhádon és Pakson. Három dombóvári a Földhivatal épületében érhető el ezentúl.
A Földhivatal Jókai utca 18. számú épületébe a Növény és Talajvédelmi Igazgatóság helyi hivatala, a falugazdász iroda és a Népegészségügyi Szakigazgatási Szerv kistérségi intézete költözött a korábbi helyéről.
A Kormányhivatal közleménye szerint az ügyfelek az igazságügyi hivatal dombóvári irodáját ezután a Jókai u. 16/a szám alatt találják, az Élelmiszerlánc-biztonsági és Állategészségügyi Igazgatóság helyi hivatala pedig a Népköztársaság utca 28/b-be költözött.
Valamennyi elköltözött kirendeltség megváltozott elérhetőségei letölthetők ide kattintva a Kormányhivatal honlapjáról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 10:16, szerda | Helyi
Cseh Tamás-est Csikóstőttősön – Ingyenes kulturális élmény július 18-án
A magyar könnyűzene egyik legmeghatározóbb alakja, Cseh Tamás dalai elevenednek meg különleges előadás keretében Csikóstőttősön. A program ingyenes, regisztrálni az onk@tolna.net címen és a 74/462-573 telefonszámon lehet.
2026. Június 22. 11:19, hétfő | Helyi
Három baleset is történt Dombóvár környékén az elmúlt hétvégén
Egy esetben könnyű sérülés, a többiben anyagi kár lett az ütközés vége.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi
,, Mindenkinek van egy saját óceánja, amin egyszer át kell kelnie”
Az ember, aki átszelte a végtelent – a kaposvári MCC-ben tartott előadást Rakonczay Gábor „Ha nem életveszélyes, értelme sincs” – így látja a világot egy extrémsportoló.
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől

