Hírek
2018. Május 24. 07:30, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Hétpróbával és vetélkedővel is készülnek a cirkuszok a hétvégére
A Fővárosi Nagycirkusz többek között állatsimogatóval, hétpróbával és bemutatókkal várja a gyerekeket vasárnap, a Richter Flórián Cirkusz pedig szombaton szervez gyereknapi Ki mit tud?-ot Pécsen.
A Fővárosi Nagycirkusz épülete előtt rajzverseny, buborékfújás, Kabai Alex-koncert, állatsimogató, kutyás bemutató, arcfestés is lesz, de a cirkusz aktuális műsorában szereplő fókákkal is lehet majd fotózkodni vasárnap - közölte a fővárosi intézmény az MTI-vel.
A Városliget Zrt. sátra mellett, az egykori Petőfi Csarnoknál a Baross Imre Artistaképző Szakközépiskola gyermeknapi hétpróbájára várják az érdeklődőket.
A Baptista Szeretetszolgálat pénteken 22. alkalommal szervezi meg Vidám Gyermeknap elnevezésű rendezvényét, amelynek során mintegy 1500 gyermeket és kísérőiket látja vendégül a segélyszervezet a Fővárosi Nagycirkusz előadásán.
A Richter Flórián Cirkusz szombaton gyermeknapi cirkuszi Ki mit tud?-ot szervez Pécsen, ahol a korábbi felhívásokra jelentkező 6 és 25 év közötti fiatalok egyénileg és csoportosan mutathatják be tudásukat balett, zene, ének, torna, ritmikus gimnasztika, latin tánc, bűvészkedés, zsonglőrözés, rúdtánc és kisállat tréner kategóriákban.
A nyertes szerepelhet a július 14-i Cirkuszok Éjszakáján Zamárdiban, a Richter Flórián Cirkusszal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 15:00, kedd | Belföld
AM: sonkától a tojásfestékig, átfogó Nébih ellenőrzés zajlik egészen húsvétig
Március 2-án indul az idei tavaszi szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés, melyet Tállai András az Agrárminisztérium (AM) parlamenti államtitkára rendelt el.
2026. Március 03. 13:00, kedd | Belföld
Stratégiai jelentőségű nemzetközi megállapodásokat kötött a 4iG
4iG hosszú távra szóló, stratégiai jelentőségű nemzetközi együttműködéseket és keretmegállapodásokat kötött hétfőn Budapesten.
2026. Március 03. 11:00, kedd | Belföld
Barátság kőolajvezeték - Az ukrán elnök reagált az Orbán Viktor által bemutatott műholdfelvételekre
Zelenszkij azt mondta, hogy a csővezeték a föld alatt van, hogyan látná Orbán műholdról, hogy sérült-e?
2026. Március 03. 07:17, kedd | Belföld
Orbán Viktor: mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani
Mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani: a bevándorlást igenis meg lehet állítani, a gyerekeket és a családjainkat meg lehet védeni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Sopronban.

