Hírek
2021. Január 11. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Háromezer doboz csempészett cigarettával menekültek a rendőrök elől
Csaknem háromezer doboz csempészett cigarettával az autójában menekült a rendőrök elől két férfi Szabolcs-Szatmár Bereg megyében, az üldözés balesettel ért véget - közölte a rendőrség a police.hu oldalon vasárnap.
Azt írták, a rendőrök Botpalád és Sonkád között akartak ellenőrizni egy személygépkocsit, de a sofőr továbbhajtott. A rendőrök követték a menekülőket, akik Magosligeten autójukkal lesodródtak az úttestről, és egy lakóház kerítésének ütköztek.
Közölték, a 20 éves sofőrt és 23 éves utasát a rendőrök a csomagtartóban talált 2981 doboz csempészett cigarettával együtt átadták a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld
Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére
2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld
Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán
Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.

