Hírek
2012. Március 11. 14:11, vasárnap |
Sport
Forrás: STOP / MTI
Gólpasszal debütált Dzsudzsák Moszkvában
Dzsudzsák Balázs gólpasszal mutatkozott be új klubjában: a magyar válogatott futballista és csapata, a Dinamo Moszkva 1-1-es döntetlent játszott pénteken a CSZKA Moszkva vendégeként.
A 26 éves szélső - aki januárban 19 millió dollár ellenében az Anzsi Mahacskalától került a fővárosi alakulathoz, ezzel az európai futballpiac legdrágább téli igazolása volt - végig játszotta az összecsapást, amelyen a hazaiak már a harmadik percben előnybe kerültek, ám a vendégek a korábbi debreceni kedvenc beadásának, és Semsov fejesének köszönhetően egyenlítettek és pontot raboltak.
Az orosz bajnokság felsőházi rájátszásában a CSZKA így továbbra is a második helyen áll a listavezető Zenit mögött, míg a Dinamo a városi riválistól két ponttal lemaradva a harmadik.
MTI / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:49, hétfő | Sport
Abu-Dzabi Nagydíj - Az M4 Sport marad a Forma-1 otthona 2027-ig
Továbbra is az M4 Sport közvetíti a Forma-1-es világbajnokságot Magyarországon.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Sport
Női kézilabda-vb - Golovin Vlagyimir: szenzációsak a lányaink, megmutatták, mire képesek
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.

